ZAPRASZAMY
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Wszystko zaczęło się od myśli i chęci tego by tworzyć coś czego nie ma, by nosić to na co mam ochotę.
Myśl stworzyła cel, a cel zamienił się w pasję. Zaczęłam tworzyć i szyć dla siebie.

Dopasowany krój, przyjemny materiał, na każdy dzień coś wyjątkowego. Już wtedy wiedziałam, że samodoskonalenie nie wystarczy. Potrzebne są nowe umiejętności, potrzebowałam szkoleń i kursów, byłam głodna tej wiedzy, chciałam więcej. Kurs konstrukcji ubioru, szycia i kaletniczy wszystko to było początkiem. Choć wtedy moja przygoda dopiero się rozpoczynała.

Pewnego dnia mój mąż oznajmił, że on również chce mieć coś co będzie dopasowane do niego, wygodne i inne niż dostępne ubrania w sklepach. Zawsze niezadowolony to za luźne, to za małe, to odstaje, to nie oddaje mojej osoby. Postanowiłam, że przyjmę to wyzwanie.

W tym momencie byłam na liście oczekujących do przyjęcia na studia do Krakowskich Szkół Artystycznych. Doskonalenie się i wiedza to coś czego nigdy nie może być za dużo. Miałam już doświadczenie, widziałam zadowolenie mojego partnera i sama każdego dnia sprawiałam sobie prezenty, ubierając się w to co sobie wymarzyłam.

Gdy rozpoczęłam studia poczułam, że brakuje mi już tylko jednej rzeczy do pełni szczęścia brakowało mi Was. A dokładnie mówiąc wiedziałam, że chce również dla Was wygody, świeżości i czegoś co sprawi, że poczujecie się nie tylko przyjemnie, ale i szczęśliwi mając to na co zasługujecie. Istotną rzeczą dla mnie jest by materiały, które nosimy na co dzień były naturalne, a tym samym dawały poczucie komfortu. Chodź nie każdy lubi czytać etykiety, zachęcam Was do sprawdzenia składu ubrań marki Habakuk.

Na własnej skórze poczułam w czym jest mi dobrze, jak czuje się zadowolone ciało i zadowolony mężczyzna. Teraz pragnę abyście i Wy poczuli się tak jak my otulając siebie tym w czym czujemy się najlepiej.  

W trosce o środowisko, przesyłki dla Was pakowane są w bibułę oraz eleganckie tekturowe pudełko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl